Gruusia-usa

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Gruusia-usa kinnisvara müügikuulutusi.

Gruusias müüdav kinnisvara

See piirneb loodeosaga koos Tennessee'iga, põhjaosas Põhja-Carolina'ga, idas koos Lõuna-Carolina'ga, kagu-sajandini Atlandi ookeaniga, lõunasse jääb Florida ja Alabama lääne suunas
Gruusia on Ameerika Ühendriikide kaguosas riik, kus on värvikas territoorium, mis koosneb rannadest, rannikult, haritud maast ja mägedest. Pealinn on Atlanta ja on ka kõige suurema rahvaarvuga linn. Mujal on kaalukaid väärtusi Savannah ja Augusta. Savannah on kuulus 18.-19. Sajandi arhitektuuriga. Augustas korraldab Mastersi golfi turniiri.
Gruusia on rikkalik ja ilus riik, millel on nii palju pakkuda. Gruusia kinnisvaraturul on mõni suurepärane elukoht, näiteks Atlanta. Kuigi Atlanta pole ainus viis, kuidas see asub, on see üks hõivatud spetsialistide jaoks parim ja pakub suurt hulka eeslinnu, et valida, kas te ei taha elada suurlinnapiirkonnas.
Gruusia piirneb ka Atlandi ookeaniga, nii et teie riigis on palju randu. Samuti on mägesid, rannikualasid ja palju muud. See on kuum riik, nii lähedal Florida, et see on valitud paljud pensionärid liikuda. Kui otsite Gruusias müüki kuuluvat vara, peate teadma, et Gruusial on palju pakkuda - neutraalsed kinnisvaraturgud, mis sobivad nii ostjale kui ka müüjale.
Gruusia kodude keskmine väärtus on eelmise aastaga võrreldes peaaegu 7% suurem. See suundumus hoiab ja kasvab veel vähemalt 4% võrra.
Gruusia kinnisvaraturul on palju ilusaid kohti, millest paljud on Atlanta eeslinnad. Sel põhjusel loe järgmine teave, kui olete huvitatud vara müügist Gruusias.
Viimastel aastatel on Atlanta teinud tööhõive kasvu ja rahvastiku kasvu, mis on mõlemad tugeva kinnisvaraturu märgid.
Atlanta Appalachi mägede jalamil on suuruselt kolmas suurlinnapiirkond kagus. Aastakümneid on suurlinnapiirkond tootmissektoris paranenud. Täna on Atlanta kasv natuke aeglustunud, kuid endiselt on head investeerimisvõimalused, kui teate, kust otsida Gruusias müüdava kinnisvara otsingut.
Atlanta võõrustab suurepärast muusikapilti, muutes selle rikkaliku ööeluga linnaks. Atlanta teeb teed tervisliku müügituruga 2018. aastal.
Roswell Gruusias, mida ei tohi segi ajada Roswelliga New Mexico'is, on suurepärane neutraalne turg, mis on kasulik. Roswelli kohtuasjadel on vähem hüpoteeklaene ja maksuprobleeme kui Atlanta.
Savannah pakub ka neutraalset turgu. Selline turg tähendab seda, et see ei ole ei ostjate turg ega müüja turg.
Kui kavatsete lähemas tulevikus Savannahisse minna ja otsite Gruusias müügiks olevat kinnisvara, siis lugege kindlasti seda artiklit kõigepealt! Lõppude lõpuks soovite teada, mida te võtate, eks? Savannah on turismisihtkoht ja lõpuks armus oma õudne võlu. Kuid kas Savannah on sulle tõesti hea?
Näete, et salvestate teisi suuri linnu, liikuge Savannaale ja ostke Gruusias müüdav kinnisvara, on endiselt väga mugav.
Savannah on jõe ääres, see on maaliline, kunstlik ümbritsus, see on ranniku lähedal, läheduses on mitu sõjaväebaasi, see on ülikoolilinn, palju golfi mänguväljakuid ja see on Disneyworldist lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Ükskõik, kas te kindlasti liigute Savannahisse või kaalute seda Gruusiale müügiks pakutava vara puhul, näete nüüd, et see on suurepärane koht elamiseks, töötamiseks ja mängimiseks.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

*** Perfect Investor Opp *** MÜÜK AS-IS. Suur üüripind Tennant oli hõivatud. Läheduses ostukeskused, koolid ja söögituba. Motiveeritud müüja. 3 magami...
Cod. 9772

Müük Talumaja, Gruusia-usa, Fulton County, Atlanta, 12147 Edgewater Drive

203,612.20EUR
Müük
Talumaja

8662 m²
See kodu on suur seisukorras osta.
Cod. 6183

Müük Põllumaa, Gruusia-usa, Chatham County, Savannah, Savannah

364,627.70EUR
Müük
Põllumaa

1 m²
141 Acres maad vaid 5 minuti autosõidu I-75 riikidevaheliste.
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB